image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image
Hasičský ples 2019
  Dobrovoľný hasičský zbor Bratislava – Podunajské Biskupice Vás srdečne pozýva na každoročný hasičský ples. Ples sa koná 26. januára o 19:00 v dome kultúry Vetvár.

Lístky si môžete zakúpiť u Jána Duranského – 0903/446 100, alebo na adrese Komárovská 50. O dobrú náladu sa postará skvelá hudobná skupina duo Axis. Prídte sa zabavíť a vašou účasťou podporiť náš hasičský zbor. Tešíme sa na vás! Ďakujeme!
Hasičský ples 2017
Dobrovoľný hasičský zbor Bratislava – Podunajské Biskupice Vás srdečne pozýva na každoročne organizovaný HASIČSKÝ PLES!
 

Ples sa koná 28. 01. 2017 o 19:00 v Kultúrnom dome Vetvár  Predpredaj vstupeniek a viac informácií u Zoltána Duranského 0903/446 099,   alebo na adrese: Komárovská 50, Bratislava
Výročná členská schôdza 2016 Dňa 19.3.2016 o 17:00 sa konala Výročná členská schôdza nášho zboru.Na schôdzi sa okrem našich členov zúčastnila naša pani starostka PhDr. Alžbeta Ožvaldová, viceprezident DPO SR pre mládež Anton Urdovič, hostia z organizácie Csemadok, DHZ Zlaté Klasy, DHZ Kyselica a v neposlednom rade naši najmenší hasiči. Rok 2015 bol pre náš zbor z hľadiska fungovania veľmi úspešný. Podarilo sa nám získať novú techniku ako aj zrekonštruovať okná, dvere a brány zbrojnice a zabezpečiť ju z rozpočtu mestskej časti. Súťažné družstvo má za sebou taktiež úspešnú sezónu, podarilo sa mu vybojovať víťazný titul v ZHL. Dúfajme že tomu nebude nijak inak aj tento rok a v roku 2017 sa stretneme v rovnako hojnom počte pri bilancovaní roku 2016.    
Aktívne protipovodňové opatrenia Počas troch dní, 25. - 27.2.2016 sa uskutočnila výstava protipovodňovej techniky hasičských zborov v areáli Divoká voda - Čunovo, Bratislava. Náš zbor bol taktiež súčasťou spomínaného podujatia. Následne v sobotu 27.2.2016 Ministerstvo vnútra SR prezentovalo viac ako 80 kusov vybavenia na prehliadke protipovodňovej techniky aj verejnosti. Návštevníci podujatia si mohli z blízka prezrieť záchranárske novinky a tiež zažiť simulované zásahy hasičov z rôznych kútov Slovenska. Časť protipovodňovej techniky bude slúžiť na európskej úrovni vo forme špecializovaných modulov, ktoré budú súčasťou mechanizmu Európskej únie v oblasti civilnej ochrany.

Fotografie techniky nájdete na FB stránke HAZU Bratislava
Záhorácka hasičská liga 2015 Počas roku 2015 prebihal 1. ročník ZHL na ktorej mal aj náš DHZ zastúpenie. Naši chlapci zo súťažného druťstva tvrdo makali na každej súťaži zaradenej do ligy čo im nakoniec prinieslo svoje ovocie. FireTeam DHZ Podunajské Biskupice obsadil 1. miesto pri konečnom hodnotení s počtom bodov 136. Touto cestou chceme pogratulovať súťažnému družstvu a prajeme veľa úspechov aj v ďalšej sezóne. Ďakujeme chalani

Pozrite si videoprezentáciu tímu FireTeam Pod. Biskupice a výsledky ZHL 2015
MS v Petrohrade Od 5.9.2015 do 10.9.2015 sa v meste Saint Petersburg (Rusko) konajú XI. majstrovstvá sveta v hasičskom športe pod záštitou Medzinárodnej športovej federácie hasičov a záchranárov. Samozrejme tam nemôže chýbať ani Slovenská reprezentécia, členom ktorej je aj nás člen Dávid Goldman. Našim chlapcom držíme palce a veríme že budú vzorne reprezentovať našu krajinu na tomto významnom podujatí. Pridajte sa k nám vo fandení a sledujte online prenos na stránke YouTube. Ďalšie informácie nájdete na oficiálej stránke MS v Petrohrade 2015.
9. kolo ZHL v Podunajských Biskupiciach DHZ Podunajské Biskupice Vás srdečne pozíva na XVII. ročník súťaže "O putovný pohár starostky obce Memoriál Jozefa Duranského". Súťaž sa bude konať 12.9.2015 od 13:00 na školskom ihrisku ZŠ Biskupická. Zároveň bude táto súťaž aj finálnym kolom ZHL a teda súťažiť sa bude podla pravidiel ZHL. Pripravené sú putovné poháre pre kategóriu mužov a žien, ako aj ceny pre najrýchlejších prúdárov. Skvelú zábavu a vynikajúce výkony súťažných družstiev si nemôžete nechať ujsť. Viac informácií o podujatí nájdete na Facebooku. Tešíme sa na Vašu návštevu, prídite podporiť svojho favorita!!!
Brigáda a tréningové cvičenie 22.3.2015 sa konala na zbrojnici brigáda spojená s tréningovým cvičením. V rámci brigády sme poupratovali všetky garáže, zkontrolovali agregáty a technické vybavenie DHZ. Tréningové cvičenie bolo zamerané na novú techniku IVECO Daily. Ďakujeme všetkým zúčastneným členom. Fotografie nájdete v našej galérií alebo na Facebooku.
Oslavy svätého Floriána Dobrovoľný hasičský zbor Podunajské Biskupice oslávil v sobotu 2. mája 2014 patróna hasičov sv. Floriána. Popoludní sa členská základňa zišla na Trojičnom námestí kde sa konalo kladenie vencov k soche sv. Floriánan ako aj k soche venovanej obetiam 1. svetovej vojny. Nasledovala svätá omša  v kostole sv. Mikuláša a po nej menšie občerstvenie na hasičskej zbrojnici.

Fotografie nájdete v sekcii Galéria.
Nový prírastok dorazil 15.2.2014 v rámci podujatia fašiangová supersobota, ktoré sa konalo v areály Tryskáč v Biskupiciach  náš zbor prevzal od pani starostky mč. Bratislava Pod. Biskupice Alžbety Ožvaldovej nový automobil Forf Transit. krásne počasie, skvelá atmosféra akcie len umocňovali naše nadšenie. Pán farár nám novučičké auto požehnal a budeme veľmi radi ak nám bude dlho slúžiť pri pomoci našim občanom ako aj pri reprezentácií našej mestskej časti na rôznych súťažiach a podujatiach. Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým čo sa podielali na odovzdaní a taktiež našim členom čo sa zúčastnili spomínanej akcii.
Fotografie nájdete na našom Facebooku ako aj v Galérií  
Základný hasičský kurz Dňa 1.2.2014 sa na zbrojnici DHZ Pod. Biskupice zahájilo školenie základného hasičského kurzu pre našich členov.
Škoklených je 13 členov, na konci každý člen ktorý úspešne absolvuje skúšky spojené s kurzom dostane osvedčenie na základe ktorého bude môcť zasahovať pri požiaroch alebo iných mimoriadnych udalostiach.
Toto školenie vo veľkom napomôže v akciischopnosti nášho zboru. Naši členovia ktorí sa zúčastňujú spomínanáho kurzu nadobudnú plno nových poznatkov a metód pri pomáhaní, zachraňovaní občanov nielen našej mestskej časti ale aj širokého okolia.
Hasičský Ples 2014                                                                                                                     Dobrovoľný hasičský zbor Bratislava – Podunajské Biskupice Vás srdečne pozýva na každoročne organizovaný HASIČSKÝ PLES!                                                                                                                                                              Ples sa koná 25. 01. 2014 o 19:00 v Dome kultúry Vetvár                        Predpredaj vstupeniek a viac informácií u Zoltána Duranského 0903/446 099,   alebo na adrese: Komárovská 50, Bratislava
                                                                                                                    Cena lístka je 22 €.
Zlatý Biskupický víkend Fireteam ako aj DHZ Podunajské Biskupice Vás pozýva na 15. ročník súťaže o putovný pohár starostky mestskej časti Bratislava - Pod. Biskupice, Memoriál Jozefa Duranského.                                                                                                                                                                                                                  Súťaž sa uskutoční dňa 31.8.2013 ako súčasť podujatia "ZLATÝ BISKUPICKÝ VÍKEND" o  14:00hod. na ihrisku ZŠ Biskupická. Viac informácií o spomínanom podujatí nájdete tu.  Tešíme sa na Vás. 
Po dlhých rokoch opäť v Malinove Dňa 8.6. sme mali namierené na súťaž do Starého Mesta, kde sme chceli obhájiť minuloročné  víťazstvo. Z dôvodu záplav v Bratislave sa súťaž nekonala.  Preto sme sa vybrali do Malinova čo je  kúsok od Podunajských Biskupíc. Dobrá nálada už počas cesty na miesto konania súťaže v nás vyvolávala pocit, že výsledok podujatia pre nás dopadne veľmi dobre. Mali sme pekné a teplé počasie ku ktorému nám chýbala už iba radosť z prvého miesta.V Malinove sa na hasičskej súťaži zúčastnilo celkom 9 družstiev. Svôj požiarny útok sme dokončili s časom 16,35 a vyhrali sme súťaž. Nabudúci rok sa do Malinova radi vrátime a dúfame že prvé miesto obhájime.
Prvý jún. Deň dvoch nechápavých prestrekov Prvá súťaž sa konala v Sládkovičove a tá druhá, nočná vo Veľkých Úľanoch. V Sládkovičove sme mali štartovné číslo 19. Náš útok sme začali výborne. Najprv pekný jednotný štart, voda na 7,6 s., trošku sa nám  síce pošmykol B-čkár ale Balázs na rozdeľovači to ustál. Na prúdnice sme dostali vodu okolo 13,50  sekúnd z čoho sa nám podarilo zostreliť pravý terč s časom 14,79 a ten ľavý s časom 15,82 sekúnd.  S dosiahnutým časom sme skončili na 8. mieste čo bolo sklamanie. Po vyhodnotený sme sa šli  spoločne najesť a v dobrej nálade sme zamierili do Veľkých Úľan. Náš útok sme si mohli odbehnúť  ako 15. mužstvo. V celku dobre rozbehnutý útok nám skazil sekundový prestrek na ľavom prúde a tak  sa časomiera zastavila s výsledným časom 15,85 čo nám ale stačilo na pekné druhé miesto.
Okresná súťaž DHZ Dňa 18. mája 2013 v sobotu o 9:00 sa konala Okresná súťaž dobrovoľných hasičských zborov  pre Bratislavský kraj. Súťaž sa konala u nás v Podunajských Biskupiciach. Prvá disciplína bola štafeta 8x50 metrov a ta druhá Kráľovská disciplína, čiže  požiarný útok s vodou. Každá disciplína sa bežala na dva pokusy. V štafete sme prvý pokus dokončili  s časom 81,53 sekúnd a druhý pokus s časom 77,70 sekúnd. V požiarnom útoku sa nám nepodaril prvý  útok ktorý sme ukončili s časom 17,47 avšak ten druhý sa nám podaril a to s časom 15,72 sekúnd.  Výsledným časom 93,42 sekúnd sme vyhrali Okresné kolo a postúpil na Krajské kolo. Krajské kolo sa bude konať 29. júna v Lozorne.
Pozvánka na Okresnú súťaž DHZ Dňa 18. mája 2013 v sobotu o 9:00 sa koná Okresná súťaž dobrovoľných hasičských zborov pre Bratislavský kraj. Po prvý raz sa Okresná súťaž uskutoční v Podunajských Biskupiciach. Výťaz Okresnej súťaže postupuje tento rok na Krajskú súťaž, odkial sa postupuje na Majstrovstvá Slovenska dobrovoľných hasičských zborov. Súťaž sa bude konať na ihrisku ZŠ Biskupická. Súťažiť sa bude v Požiarnom útoku s vodou a v štafete 8x50 m. Prídte nás podpořit a povzbudiť! S pozdravom FIRE TEAM PODUNAJSKÉ BISKUPICE.
18.ročník súť. o pohár starostu obce Jarovce 11.5.2013 - Sobotné májové predpoludnie patrilo už XIV. ročník súťaže s historickou technikou. Do Jaroviec prišlo celkovo 5 družstiev čo je oproti minulému roku pokles. Jasným favoritom bolo domáce družstvo, ale nevzdávali sme sa a chceli sme zabojovať o prvenstvo. Po veľkom úsilí sa nám podarilo aspoň priblížiť sa k víťaznému času, ktorý bol o dve sekundy lepší, ako ten náš. Z tejto súťaže sme si opäť odniesli krásne 2.miesto. Popoludní sa na tom istom mieste konala súťaž o Pohár starostu MČ Jarovce. Na tejto súťaži nám chýbalo o niečo viac šťastia, nakoľko nám pódiové umiestnenie ušlo o pár stotín. A z Jaroviec sme si odnášali zemiakové 4.miesto s časom 15,66 sek.
ČSOB Bratislava Marathon 2013 22. 3. - 24. 3. 2013 sa v Bratislave konal už  8. ročník podujatia pod názvom ČSOB marathon. Tento rok organizátori pripravili novú trať a pripravili pre bežcov opäť viaceré novinky. Napr. každý zaregistrovaný maratónec dostal ako bonus ruksak s emblémom 8. ročníka bratislavského mestského maratónu. Každý slovenský maratónsky bežec, ktorý v nedeľu úspešne absolvoval maratón v rámci 8. ročníka ČSOB Bratislava Marathon 2013, bol zaradený do zlosovania o voľnú účasť na maratónoch v Berlíne a v Prahe. Medzi učastníkmi sme mali zastúpenie aj my. Farby FIRE TEAM Podunajské Biskupice zastupoval Balázs Sallay, ktorý odbehol svoj prvý marathon v čase 4:06:48 patrí mu veľká gratulácia.
Jarné upratovanie v zbrojnici Na sobotu 23.3.2013 sme si stanovili termín na brigádu v našej zbrojnici. Trebalo spraviť veľkú časť roboty, ktorá sa v zimnom obdobý nedala spraviť. Nakoľko sme sa dosť intezívne začali venovať tým najmenším trebalo dať do poriadku náradie na CTIF takže všetky prekážky dostali novú farbu. V jednotlivých garážach sa po tolkých rokoch nakopilo tak veľa vecí, že sme to po častiach museli vytriediť. Museli sme usporiadať miesto pre našu historickú techniku a samozrejme neprehliadnuteľnou nezostala ani tá naša funkčná technika. Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým čo sa brigády zúčastnili a poďakovanie patrí aj pani Terke, ktorá nám pripravila chutný obed.
Náš prvý spoločný tréning v roku 2013   V nedeľu 10.2.2013 dopoludnia sme si dali prvý tréning v tomto roku. Na tréningu sme boli všetci okrem Zola lebo bol chorý. Najprv sme si dali rozcvičku a potom sme začali trénovať základňu na požiarny útok. Tým že to bol prvý tréning tak sa trénovalo len na 50%, ale aj tak sme sa mali radosť z tréningu po dlhej zimnej prestávke. Tento rok ako všetci vieme je postupový rok na Majstrovstvá Slovenska a tak ako pred dvomi rokmi, aj tento rok sa tam chceme prebojovať. Tak snáď sa to podarí...
Výročná členská schôdza Dňa 23.2.2013 o 17:00 sa konala u nás VČS na našej zbrojnici.Na schôdzi sa okrem našich členov zúčastnili aj pozvaný hostia z DHZ Zlaté Klasy, Šamorína,Prievozu, Poľovnícke združenie, Čemadok a pozvaná bola aj naša pani starostka PhDr. Alžbeta Ožvaldová. Minulý rok náš zbor oslavoval 130. výročie svôjho založenia (viac v aktualitách). K tomuto jubileu nášho zboru sme na tejto chôdzi ocenili aj našich členov, a niektorých pozvaných hostí. Na konci schôdze nám bolo prislúbené našou pani starostkou nové 9 miestne auto. Rok 2012 bol pre náš zbor významní a z celkového hľadiska fungovania veľmi úspešný. Dúfajme že tomu nebude nijak inak aj tento rok.    
Vianočný výjazd 24.12.2012 o 10:00 nás vyslalo operačné stredisko na pomoc občanom pri likvidácií popadaných stromov a polámaných konárov od námrazy. Vyslaný boli 6 členovia.Najprv sme pomáhali v našej mestskej časti a neskoršie aj v mestskej časti Prievoz. Všade sa jednalo o technický výjazd, ktorý sa týkal polámaných konárov a popadaných stromov ktoré mohli ohrozovať občanov. Na stanicu sme sa vrátili o 15:00. Bol to náročný výjazd hlavne z fyzickej stánky a aj touto cestou patrí veľká vďaka zúčastneným členom.
Z osláv 130. výročia organizovaného hasičstva Rok 2012 je v živote Dobrovoľného hasičského zboru Bratislava  Podunajské Biskupice jubilejný  oslavujeme 130. výročie jeho založenia. A celá tohtoročná činnosť zboru prebieha v duchu tohto jubilea. Oslavy vyvrcholili 29. septembra ráno o 9:00 hod. keď na Trojičnom námestí začala  hrať hasičská dychová hudba zo Šamorína. Okolo domu kultúry Vetvár, kde sa už schádzali hostia a členovia zboru na slávnostnú schôdzu. Popoludní sa začalo ukážkové taktické cvičenie na budovu telocvične Základnej školy na Biskupickej ulici. Bol imitovaný požiar v telocvični, ktorý vznikol pri vyrezávaní starých okien na budove. Cvičenie sme ukončili slávnostným sprievodom hasičskej techniky cez Trojičné námestie do hasičskej zbrojnice, kde všetkých čakalo občerstvenie.  
15.12.2012 December Cup v Zlatých Klasoch Zamračená a studená sobota nás privítala v Zlatých klasoch na nultom ročníku December Cupu. Súťaž sa konala na Hlavnej ulici hneď pred hasičskou zbrojnicou. Bežalo sa na asfalte, čoho sme sa trošku báli. Na štart sme sa postavili ako druhé družstvo a s časom 14,97 na ĽP a 14,90 na PP sme ukončili náš prvý útok. Náš druhý útok s maličkou chybičkou na savici tiež dopadol celkom dobre s výsledným časom 15,60 na ĽP a 15,82 na PP. Náš čas z prvého útoku sa nepodarilo nikomu prekonať a tak sme si odniesli prvé miesto z nultého ročníka. Bola to naša posledná súťaž v roku 2012. Po prezlečení a uložení si našich vecí sme ešte trošku zdržali pri varenom vínku a dobrej kapustnici s našimi kamarátmi zo Zlatých Klasov. 
Pohár republiky vo Vacenoviciach 20. Októbra sme v skorých ranných hodinách spolu z chalanmi zo Zlatých Klasov, vybrali do Českej republiky a to do dedinky Vacenovice kde sa konal už druhý ročník Pohár republiky medzi slovenskými a českými týmami. Pri príchode sme boli očarovaný s krásneho hasičského areálu. Po otvorení súťaže sme sa pomaly pripravovali a čakali na naše štartovné číslo ktoré bolo 19. Po pekne prevedenom útoku s malými chybičkami sa časomiera zastavila pri čase 19,81 na PP a 16,30 na ĽP, čo nám prinieslo trošku sklamanie a 18. miesto. Celkovým víťazom sa stalo české mužstvo Stará Říše s časom 14,66 na PP a 13,70 na ĽP. Po vyhodnotení súťaže sme sa ešte trošku zdržali u našich susedov a potom sme sa vybrali domov do Podunajských Biskupíc. 
Do obeda prvý, po obede siedmy 22 Septembra sme sa vybrali na súťaž do Prievozu kam tradične chodíme každý rok. Po minuloročnom víťazstve sme to chceli vyhrať aj tento rok. Súťaž sa konala v peknom športovom areály a Nevädzovej ulici. Išlo sa na dva pokusy a na nástrekové terče. Po vydarenom prvom a aj druhom útoku sme si prvenstvo obhájili a putovný pohár sme si odvážali my. Po obede sme putovali ďalej a to do Kráľovej Pri Senci, kde sa konala súťaž o kráľovský pohár. Dorazili sme ako posledný a náš útok sme dokončili s časom 15,79 čo nám stačilo na 7. miesto. Po vyhodnotení súťaže sme sa tam ešte trošku zdržali na zábave, odkiaľ sme cestovali domov v dobrej nálade. 
Bronzový domáci výsledok 8 September sa konala naša domáca súťaž. Bol to už 14 ročník. Súťaže sa zúčastnilo 18 družstiev. Náš prvý útok sme dokončili s časom 15,51 na PP a 15,00 na ĽP. Náš druhý pokus sme nedokončili a tak sme skončili na peknom tretom mieste. Na druhom mieste skončilo družstvo Zlatých klasov ktorým tiež nevyšiel druhý pokus, ale z prvého útoku si zapísali čas 15,23. Víťazom 14. ročníka sa stali Kyseličania ktorý predviedli krásny útok s časom 14,36 na ľavom a 13,52 na PP. Medzi ženskými družstvami zvíťazilo družstvo Horenická Hôrka s časom 17,83 druhé skončilo družstvo z Velkej Paky s časom 18,24 a na tretom mieste skončili ženy zo Šamorína s časom 19,93.   
Najprv smútok a potom neskutočná radosť 12. kolo ZSHL nás zaviedlo do dedinky Boldog. Vedeli sme že to nebudeme mať ľahké ak sme chceli skončiť na nejakom stupienku víťazov .Pomaly sme sa dostávali na prípravnú základňu. Po štarte sa nášmu košíkarovi šmykol košík a po dokončenom útoku sme si zapisovali čas 23,94. Druhá cesta viedla do Šamorína .Po príchode sme si rýchlo pripravili základnu a postavili sa na štart. Vedeli sme, aký čas potrebujeme dosiahnúť, aby sme skončili na nejakom peknom mieste. Po odštartovaní a rýchlej vode a pekne zostrelené nástrekové terče s časom 19,51 nám priniesli po smolných a sklamaných súťažiach opäť radosť. Radosť bola o to väčšia že sa nám túto súťaž podarilo vyhrať prvý krát po 14. rokoch 
Minuloročná radosť a tohto ročné sklamanie Dňa 31.8.2012 sa konala už tradičná nočná súťaž v Zlatých Klasoch. Súťaž sa konala ako každý rok v piatok a tak sme sa po minuloročnom víťazstve vybrali k našim dobrým kamarátom na obhajobu prvenstva. Súťaž sa konala na futbalovom areály v Zlatých Klasoch. Po slávnostnom otvorení a v dobrej nálade sme čakali na náš pokus. Po odštartovaní nám sadla základňa až na nášho ľavého prúdara ktorý nezapojil prúdnicu ako sme uňho zvyknutý, a do výsledkovej listiny sme si pripisovali N. Víťazom sa stali domáci s časom 15,00 na ľavom prúde a s krásnym ľavým terčom 14,28.
Duo v podaní domácich Topolčianok 25.8.2012 sa v Topolčiankách konala nočná súťaž o Pohár starostu obce Topoľčianky, ktorá bola zároveň zaradená do seriálu HLNS – has.liga nočných súťaží. Na štartovú listinu sa prihlásilo celkovo 47 družstiev žien a mužov. Súťažilo sa v dvoch kategóriách klasika a šport. Domáci, ako prví nastavili latku vysoko, keď časomieru zastavili na 14,66 sek. Tento čas sa už nikomu nepodarilo prekonať. Zahanbiť sa nedali ani nežnejšie pohlavia z Topolčianok, keď s časom 17,79 sek. prekonali aj niektoré mužské družstvá. Nám sa od začiatku roka lepí smola na päty a aj tentoraz sme si do výsledkovej listiny zapisovali N, keď náš útok stroskotal na nezapojenej C-čke rozdeľovača.
Memoriál Karola Skuráka 6. ročník súťaže Memoriál Karola Skuráka 11.8.2012 sa niesol v hojnej účasti hasičských družstiev. Nezvyčajné chladné počasie na august prilákalo celkovo 28 hasičských teamov. Po krátkom príhovore veliteľa DHZ Janíky Alexandra Hegeduša sa mohlo začať v zápolení. Na štart sme sa postavili, ako druhé družstvo v poradí a do tabuľky sme si po útoku zapisovali výsledný čas 15,93 sek. Tento čas prekonali ešte dva hasičské družstvá DHZ Zlaté Klasy 15,30 sek. a DHZ Kyselica, ktorá sa stala víťazom s časom 15,08 sek. O to viac nás teší, že za najrýchlejšieho prúdara bol vyhlasený nás člen Dávid Goldman, ktorému sa podarilo z hodiť terč v najrýchlejšom čase 14,81 sek.
Opäť bez stupienka víťazov... Po vyše mesačnej prestávke sme si to 4.8.2012 nasmerovali do malej dedinke neďaleko Šamorína Kyselice. Tu sa konal už 11.ročník pohárovej súťaže. Na začiatku súťaže postavilo latku vysoko domáce družstvo, ktoré dosiahlo čas 14,51 sek. Chceli sme sa k tomuto času priblížiť no tento rok nám moc nepraje. Problémy na rozdeľovači zastavili náš útok a do tabuľky sme si zapisovali N-ko. Domácich už nikto nedokázal prekonať a stali sa celkovými víťazmi. Na druhom mieste sa umiestnili Zlaté Klasy a na treťom mieste družstvo Sládkovičova. 
13. ročník súťaže o Pohár PD Šenkvice 7.7.2012 sa už po 13 krát uskutočnila súťaž o pohár PD Šenkvice a zároveň 5.kolu ZSHL. Ako trojnásobný víťaz tejto súťaže sme navštívili túto dedinku opäť čo ak to štvrtý krát opäť vyjde. Prvý desať družstiev odbehlo svoj pokus no zatiaľ sa nikomu nepodarilo dostať čas pod 15 kovu hranicu. Útok sme rozbehli veľmi pekne Dávid svoj terč zrazil v čase 14,75 sek no Tomáš na ľavej strane nemal toľko štastia, keď časomieru zastavil pri 15,09 sek. Lepšie výsledky predviedlo družstvo Trenčianskych Bohuslavíc 15,06 sek. Kyselica 14,97 a celkovým víťazom sa stalo družstvo Zlatých Klasov s časom 14,90 sek.
O pohár starostu obce Most p.Bratislave Horúce sobotnév obci Most.p.Bratislave. privítalo13 družstiev z toho 2 ženské družstvá. Behalo sa podľa pravidiel DPO na 10 l. nástrekové terče. Najlepšie svoj pokus zvládlo družstvo zo Šenkvíc, ktorý svoj pokus odbehli s výsledným časom 20,54 sek. Všetko klaplo tak, ako malo, len sme mali jeden hendikep a to neučasť nášho pravého prúdara, ktorý mal pracovné povinnosti. Na jeho mieste zaskakoval náš B-čkar, ktorý tiež nemôže byť na všetkých postoch stopercentný. Perfektne zostrelený ľavý prúd na Tomášovej strane v čase 17,78 a obrovský prestrek na pravej strane (8,72 sek.) 26,50 sek. nebolo to pravé orechové. 
Úspešná sobota za nami... Sobotné predpoludnie 23.6.2012 sa nieslo v duchu OK PP Bratislavského kraja, ktoré sa konalo na Gercenovej ul. v Petržálke. Medzi Bratislavskými družstvami sme nechýbali ani my. Po krátkom príhovore predsedu krajského výboru DPO SR Antona Urdoviča sa mohlo začať súťažiť. Svoje pokusy sme si odbehli skoro, ako posledné družstvo čo nám celkom vyhovovalo, aby sme si pozreli svojich súperov. Štafetu sme odbehli časom 81,26 sek. a požiarny útok časom 25,56 sek. Čo v celkovom sčítaní stačilo na celkové prvé miesto. Popoludní sa na tom istom mieste konal už 8. ročník súťaže o Pohár starostu Petržalky na ktorej sa nám taktiež darilo.
Pohár starostu obce Veľká Paka 1. ročník súťaže o pohár starostu obce Veľká Paka sa uskutočnil 16.6.2012. V ženskej kategórií bolo 8 a v mužskej 17 hasičských družstiev. Po poslednej príprave náradia a nástupe na štart sme dúfali v čo najlepší výsledok. Povedal by som že bezchybne prevedení útok s výsledným časom 14,61 na ľavom terči a 14,62 napravom terči nám urobil veľkú radosť no v priebežnom trvaní súťaže to bolo na druhé miesto nakoľko chalani z kyselice mali výsledný čas lepší o necelých 30 stotín. Nakoniec po opakovanom pokuse družstva z Trenčianských Bohuslavíc ktorý skončil s časom 14,24 sme sa posunuli na aj tak veľmi pekné tretie miesto. 
Sládkovičovo zahájilo sezónu ZSHL Nováčik v Západoslovenskej hasičskej ligy Sládkovičovo zorganizovalo 2.6.2012 súťaž o putovný pohár primátora mesta a zároveň prvé kolo ZSHL. Od začiatku sme sledovali hasičské družstvá, ktorým sa veľmi nedarilo. Na štart sme sa postavili, ako 22.družstvo v poradí. Po peknom štarte nastala chyba s ktorou sme museli počítať. Pravá polospojka zapojená na jeden zub na Balázsovom rozdeľovači zastavila náš útok. Na našich tvárach bolo vidno veľké sklamanie nakoľko do výsledkovej listiny sme si museli zapísať N-ko. V prvej trojke mužov sa umiestnilo družstvo Trenčianských Bohuslavíc, Voderád a SDH Vysoké Pole.
Súťaž o Pohár F. Martinenga 20. ročník súťaže, ktorú každoročne organizujú hasiči zo Starého Mesta sa niesla tento rok vo veľmi skromnej účasti hasičských družstiev. Po našom príchode už neprišlo žiadne družstvo takže mohlo dojsť k zahájeniu súťaže. V ženskej kategórií boli dve a v mužskej 4 hasičské družstvá. Šamorínske nástrekové terče boli pripravené a neprítomnosť nášho rozdeľovača nás nechával trochu v nervozite nakoľko sa k rozdeľovaču po prvýkrát postavil Balázs. Stačilo nám dokončiť svoj pokus tak, ako to vieme. Aj tento rok sme si sochu svätého Floriána zo Starého Mesta odnášali my s výsledným časom 20,48 sek.
TFA Siegendorf 2012 Aj tento rok pokračujú súťaže TFA a tiež sa možeme pochváliť, že aj náš zbor má zastúpenie na týchto medzinárodných súťažiach. 19.5.2012 sa konala súťaž v TFA v susednom rakúsku Siegendorfe. Chalani sa už zopár mesiacov pripravovali a po skúsenostiach z TFA v Banskej Bystrici a zo železného hasiča doťahovali svoje nedostatky. Po náročnom dni sa môžeme pochváliť s 8.miestom Balázsa Sallayiho a 20. miestom Tomáša Duranského. 1.6.2012 čaká Balázsa ďalšia súťaž TFA, ktorá sa bude konať v Maďarsku v Budapešti. Držíme mu palce a dúfame, že sa vráti aspoň s podobným úspechom, ako dosiahol v Rakúsku.
Súťaž k 122. výročiu založenia DHZ Pri príležitosti 122 výročia založenia dobrovoľného hasičstva v Jarovciach zorganizovali 12.5.2012 súťaž v požiarnom útoku. Daždivé popoludnie prilákalo 15 mužských družstiev pre, ktoré bola táto súťaž prvá v tomto roku a my sme na tom neboli tiež o nič lepšie. Na štart sme sa postavili, ako 6. družstvo. S požičaným košíkarom sme museli kompenzovať absenciu Ľuboša s chybičkami sme náš pokus dokončili s časom 16,60 sek. Vo sne by nás nenapadlo, že tento čas už nik neprekoná nakoľko za nami boli ešte ťažký súperi. Z Jaroviec sme si odniesli putovný pohár na 2.mieste skončilo družstvo SDH Lešná s časom 16,76 sek. a Kyselica s časom 16,83 sek.
Súťaž s hist.technikou Druhé májové predpoludnie v Jarovciach patrilo súťaži s historickou technikou. Slnečné, ale troška veterné počasie privítalo väčšinou bratislavské mestské časti, ktoré si prišli zmerať sily s ručnými striekačkami s ktorými bežne hasili naši predkovia. Na štart sa postavilo päť družstiev. Jasným favoritom bolo domáce družstvo Jaroviec, ktorí to svojím útokom, len potvrdilo a dokončili svoj pokus s časom 36,09 sek. Zahanbiť sme sa nedali ani my nakoľko sme skončili na peknom 2.mieste s časom 38,77 sek. na treťom mieste sa umiestnili Rusovce s časom 46,44 sek.
Železný hasič 2012 Dobrovoľný hasičský zbor v Bánovciach nad Bebravou  zorganizoval 6.mája 2012 súťaž hasičov pod názvom „Železný hasič 2012“, ktorá sa konala pred nemocnicou v Bánovciach nad Bebravou. Medzi súťažiacimi sme mali zastúpenie aj my v podaní Tomáša Duranského a Balázsa Sallayiho. Naši chalani sa umiestnili na krásnom 7. a 8. mieste začo im patrí veľká vďaka. Organizátori pripravili program aj pre najmenších vo forme súťaží zároveň prezentovali ukážky hasičského a záchranného zboru, hasenie a vyslobodzovanie z havarovaného automobilu.
Hasičský Ples Pozývame Vás na každoročný Hasičský Ples DHZ Podunajské Biskupice, ktorý sa bude konať v Kultúrnom dome VETVÁR dňa 28.1.2012. Predpredaj vstupeniek u p. Zoltána Duranského na tel. čísle 0903 446 099, alebo osobne od 8:00 do 16:30 hod na Komárovskej 50 v Podunajských Biskupiciach.  Viac sa dočítate v sekcii Aktuality...
PF 2012 Vinšujeme Vám všetko šťastie na deň roku nového; nech Vás Pán Boh ochraňuje od všetkého smutného. V novom roku žiadne nehody, iba veselé príhody, doma veľa pohody, nepoznať žiadne nezhody a peňazí dostatok na hody. Pokojne si ďalší nalej, veď život ide stále ďalej. Pokojne si ďalšiu zapáľ, veď aj ten, čo nefajčil,........ Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život..., ale nikdy nemeníme priateľov! Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok Vám prajú hasiči z Podunajských Biskupíc. 
Príjemné vianočné sviatky Kapor sa už smaží, no hlavou ešte myká, prskavka z Číny nejak čudne bliká. Pozerám sa na stromček dolu k zemi padá, skupinka hasičov náš dom už hľadá. Tak to máme po roku, opäť pekný šok, prajem Vám veselé Vianoce a šťastný Nový rok! Aj touto cestou sa chceme poďakovať všetkým naším členom, ktorý sa podielali na fungovaní hasičského zboru. Naším sponzorom a taktiež mestskému úradu v Podunajských Biskupiciach. Prajeme Vám pohodu v kruhu najbližších, štastie, lásku.
Hoštický pohár 8.10.2011 sme si to nasmerovali na našu poslednú súťaž v roku 2011 do obce neďaleko Opavy Velkých Hoštic, kde sa konala súťaž pod názvom Hoštický pohár ( po starom október cup ). Na štart sa prihlásilo 100 družstiev. Nakoľko sme si rezervovali 77 priečku na štart sme sa postavili popoludní. Chladné, ale občas slnečné počasie bolo veľmi príjemným počasím na zakončenie sezóny. Náš pokus vyšiel podľa očakávania až na tie prestreky na terčoch. S výsledným časom 16,25 sek sme skončili na celkovom 22.mieste za čo sa nemusíme vôbec hanbiť. Bola to naozaj veľmi kvalitná súťaž so skvelými družstvami. Čaká nás zima a dostatočne dlhý čas, aby sme sa pripravili na novú sezónu 2012.
Bratislavské mestské časti súťažili 17.9.2011 sa niesol v duchu súťaží nakoľko sa v dvoch mestských častiach konali pohárové súťaže na, ktoré sme zavítali aj my pre spestrenie sobotného dopoludnia. Predpoludním sme zavítali na XII. ročník súťaže o pohár starostu mesta Ružinov, kde sme bodovali. Boli sme jediným družstvom, ktorému sa podarilo nastriekať 5l. terče pod hranicou 20 sek. a z Prievozu sme si odnášali putovný pohár. Hasiči z Petržálky už po VII. krát organizovali svoju súťaž na Gerncerovej ul. Po našom príchode sa uskutočnil nástup s krátkym príhovorom starostu mestskej časti Petržálka. Útok v našom podaní nedopadol práve najlepšie, keď Rišovi nastali na rozdeľovači malé komplikácie. Výsledný čas nám stačil, len na celkové 4.miesto.
Memoriál Jozefa Duranského 11.9.2011 je už tradičným dátumom, kedy sa koná pohárová súťaž v Pod. Biskupiciach. Tento rok to bol už 13. ročník Memoriálu Jozefa Duranského. Počas zahájenie povedal pár milých slov aj prezident DPO SR JUDr.Jozef Minárik. Ako prvé družstvo na štart sme sa postavili my nakoľko nás čakali organizačné povinnosti. Nás čas 14,59 sek. stačil na tejto súťaži, len na 3.miesto. Kategórií mužov vyhralo družstvo z Kyselica a na druhom mieste skončil Poľný Kesov. V ženskej kategórii zvíťazili dievčatá z Kesova. Na druhom mieste Veľká Paka a pekné tretie miesto si odniesli dievčatá zo Šamorína. Chceme sa aj touto cestou poďakovať všetkým tým čo sa zúčastnili našej súťaže patrí Vám naše veľké Ďakujeme.
7.kolo ZSHL sa presunulo do Boldogu... Sobotné slnečné popoludnie patrilo v Boldogu 7.kolu západoslovenskej hasičskej ligy. My sme sa presúvali zo Šamorína a prišli sme práve, keď si svoje pokusi odbehlo 10 družstiev. Do vtedy vedúcim družstvom boli Šenkvice. Vedeli sme, že ich čas je v našom prípade prekonateľný. Po kontrole náradia sme si, ako 16. družstvo pripravili základňu. Po výstrele rozhodcu Ľuboš trocha zaspal na štartovej čiare voda okolo 8 sek. a prestrek na Tomášovej prúdnici čas 14,82 sek. nás zaradil zatiaľ na prvé miesto. Po nás nastúpili na štart chalani z Kyselice rýchlejšia voda v ich podaní priniesla aj lepší čas 14,29 sek čo im stačilo do konca súťaže na 1.miesto. Nás ešte predbehli Voderady s časom 14,50 sek. Ale aj napriek tomu sme sa tešili z úspešnej soboty z ktorej sme si odnášali dve tretia miesta.
Pohár primátora mesta Šamorín Zrekonštruovaný areál hasičskej stanice v Šamoríne privítal 3.8.2011 o 12:00 hod. 38 hasičských družstiev za účasti hostí z Maďarska a Holandska. Súťaž otvoril krátkym príhovorom primátor mesta Šamorín p. Gabriel Bárdos. Na tejto súťaži sme si rezervovali 6. štartové miesto nakoľko sme sa museli presunúť popoludní na ďalšiu súťaž. Technické problémi so štartovacou pištolou ovplyvnili troška náš výkon, ale aj napriek tomu s malými chybičkami sme dokončili svoj pokus s časom 19,18 sek. Musíme povedať , že s výkonom sme neboli spokojný nakoľko na tieto terče sme na hrubé hadice dali oveľa lepší čas. S týmto časom sme skončili na 3.mieste pričom nastriekať 5l. terče v najkratšom čase sa podarilo družstvu z Kyselice s časom 17,55 sek.
Vytúžené víťazstvo Podunajských Biskupíc Na VI.ročník „Memoriálu Františka Pajgera“ zavítalo 26.9.2011 do Zlatých Klasov 40 hasičských družstiev. V peknom areáli a za dobrého počasia bolo všetko veľmi pekne pripravené. Po slávnostnom otvorení nastúpili na štart domáci. Určite prispelo na ich výkon aj bohaté domáce obecenstvo. So svojím útokom nemohli zabodovať na popredných priečkach. Z piateho miesta sme štartovali my. Verili sme si nakoľko už bolo na čase ukázať, že sa vieme popasovať aj so silnou konkurenciou. Dávidov zrazený terč v čase 14,20 stačil na najlepšieho prúdara večera a Tomášov terč s časom 14,72 sek. na celkové prvé miesto.
Horenická Hôrka hostila 77 družstiev 7.8.2011 - Nedeľné slnečné predpoludnie patrilo 4.ročníku súťaže o pohár DHZ Horenická Hôrka. Nádherné prostredie a ešte lepšie pripravená trať čakala 77 družstiev, ktoré sa tejto tradičnej súťaže zúčastnili. Po prví krát sme sa zúčastnili aj my a nemáme sa za čo hanbiť. Veď do 14. miesta padali samé 15.kové časy. My sme odštartovali, ako ôsmi. Maličká chybyčka na rozdeľovači nás stála nejaké stotiny no čas 15,15 sek. na Tomášovej strane a 15,27 sek. na Dávidovej strane nás celkom potešil. V Celkovom poradí stačil tento čas na 12. miesto. Nádherné prostredie Horenickej Hôrky nás očarilo takže sa sem určite o rok opäť veľmi radi vrátime.
Čierna sobota v Kyselici... Za krásneho slnečného počasia sa konal v Kyselici už 10. ročník súťaže o pohár starostu obce Kyselica. Táto súťaž bola zaradená taktiež do seriálu ZSHL. Po krátkom prihovore sa mohlo začať v zápolení. Naše družstvo štartovalo, ako tretie v poradí. Tri krát zlihanie štartovacej pištole prinieslo svoje ovocie. Nervozita družstva bola viditeľná. Odzrkadlilo sa to aj na našom výslednom čase 19,20 sek. čo stačilo, len na 10 priečku. Nedarilo sa ani ostatným družstvám. Celkovým víťazom v kategórii mužov sa stalo družstvo zo Šenkvíc a v ženskej kategórií zvíťazili Voderady. V nedeľu nás čaká kvalitná súťaž v Horenickej Hôrke dúfame, že sa ukážeme v lepšom svetle.
Podunajské Biskupice na súťaži SSHL 24.7.2011 sme v skorých ranných hodinách vyrážali na 215 km dlhú cestu za našími kamarátmi do Korňe, kde sa konal 1.ročník súťaže cezhraničnej spolupráce medzi obcami Korňa a Staré Hamry zároveň bola táto súťaž 5.kolom VŠEVED FIRE ATTACK 2011 Severoslovenskej hasičskej ligy v požiarnom útoku. Ako prvé družstvá odbehli účastníci SSHL a my sme si základňu začali pripravovať, ako 23. poradí. Čo sa nám už dlho nestalo chybička na koši nám skomplikovala výsledný čas, ktorý stačil, len na 19.miesto. Musíme si povedať, že sme sa zúčastnili kvalitnej súťaže o čom svedčí aj účasť 55 hasičských družstiev. Celkovým víťazom sa stali chalani s Podvysokej, ktorým sa už po štvrtý krát podarilo zvíťaziť v tomto ročníku v SSHL.
MS 2011 dobrovoľných hasičských zborov Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým naším fanušíkom, kamarátom z rôznych DHZ, ktorý nás došli dnes podporiť do Dubnice nad Váhom, ale aj ľudom, ktorý nám držali palce doma, alebo mysleli na nás. Išli sme s cieľom obsadiť čo najlepšie miesto no dnes pri nás nestála šťastena. Disciplína ktorej sme sa obávali dopadla celkom dobre, ale v disciplíne v ktorej sme doma v požiarnom útoku sme chybovali. Skončili sme celkovo na 7.mieste. Veľké poďakovanie patrí Mestskému úradu v Podunajských Biskupiciach naším sponzorom IQ SYSTEMS, ROSSONERO. Veľké sklamanie je aj na našej strane, ale hasičina je nás život a my sa tak jednoducho nevzdáme PATRÍ VÁM NAŠE VEĽKÉ ĎAKUJEME.
12.ročník súťaže o pohár PD Šenkvice 2.7.2011 sa v Šenkviciach konal už 12.ročník pohárovej súťaže „o putovný pohár poľnohospodárskeho družstva v Šenkviciach“ V rokoch 2009 a 2010 sme si pohár odnášali my nechceli sme na tom nič meniť ani v tomto roku. Nakoľko Zolo trávil v tomto termíne dovolenku museli sme si požičať strojníka s teamu ZELENÝ ŽIVOT. V prvej sedmičke odbehli svoje pokusy niektoré ligové družstvá, ktoré dosahovali 15 – kové časy. Ako ôsmi v poradí sme sa na štart postavili my. Svoj pokus sme dokončili s výsledným časom 14,37 sek. ktorí sa už nikomu nepodarilo prekonať. Po dvanástich rokoch sme si nastálo odniesli putovný pohár zo Šenkvíc a samozrejme aj cenu najrýchlejšieho prúdara s časom 14,28 sek.
Krajské kolo 11.6.2011 Pezinok Po postupe z okresného kola sa 11.6.2011 konalo krajské kolo v Pezinku za. Medzi mužmi si prišli zmerať sili DHZ Plavecký Štvrtok, DHZ Most pri Bratislave a Podunajské Biskupice. V kategórí mužov postúpili na majstrovstvá Slovenska Podunajské Biskupice, keď svoje pokusi skončili štafeta 1.pokus : 73,55 sek. 2.pokus : 75,66 sek.. V požiarnom útoku 1.pokus : 20,73 sek. a .pokus :18,16. Išlo sa na 5l nástrekové terče. Medzi ženami postúpila DHZ Kráľová pri Senci z dorastencov DHZ Most pri Bratislave a z dorasteniek DHZ Záhorská Bystrica. Majstrovstvá Slovenska sa tento rok budú konať 9 a 10 ho júla v Dubnici nad Váhom.
Súťaž najtvrdších hasičov V sobotu 18. júna sa konal v Banskej Bystrici Deň hasičov spojený so súťažou TFA Slovakia 2011 – Najtvrdšie hasičské prežitie. Europa shopping center zaplnili hasiči súťažiaci v štyroch disciplínach, ktoré zvládli len tí najlepší. V prvej disciplíne sa spájali a ťahali hasičské hadice, v ďalšej so svojím náradím a príslušenstvom zdolávajú prekážkovú dráhu, v tretej ich čakali obdobné disciplíny na schodisku a poslednou bol výbeh na 22. poschodie Europa business center. Disciplíny odzrkadľovali fyzickú náročnú prácu hasičov pri výkone svojho povolania. Náš zbor mal taktiež svoje zastúpenie reprezentoval nás náš člen Tomáš Duranský, ktorí skončil na 64 mieste zo 71 súťažiacich.
VII. ročník nočnej súťaže""O pohár starostu obce" Veľké Uľany Cestou do Veľkých Uľán nás vítali tmavé mraky čakali sme, že každú chvíľu poriadne spŕchne. Upršané počasie neodradilo súťažné družstvá, aby sa zúčastnili na tejto známej pohárovej súťaži. Začiatok sa trocha predĺžil nakoľko došlo technickým problémom na časomiere. Na nástup družstiev sa postavilo 39 družstiev, ktoré sa začalo o 22:00 hod. prebehlo veľmi rýchlo. Po krátkej porade veliteľov sa mohlo začať súťažiť. Ako druhé družstvo sme si základňu chystali my. Bezproblémové sacie vedenie problém na rozdeľovači tvrdé terče Topolčianok nám moc radosti nespravili ľavý terč 16,89 a pravý terč 20,68 stačil, len na 14.miesto v celkovom poradí.
19. ročník súťaže "O pohár Ferdinanda Martinenga" Po okresnom kole v Petržálke 4.6.2011 sme si to nasmerovali na súťaž v Starom Meste, kde sa konal už 19. ročník súťaže o pohár Ferdinanda Martinenga. V teame panovala dobrá nálada po víťazstve z Petržálky a nechceli sme si ju pokaziť ani po tejto súťaži. V ženskej kategórií zvíťazili dostastenky zo Záhorskej Bystirce, ale v mužskej kategórií panoval veľký bol o prvenstvo. Terén nebol práve najlepší takže podmienky boli pre všetkých rovnaké. Krásny štart a pekne rozbehnutý utok zastavilo časomieru na výslednom čase 18,89 sek. Tento čas sa už nikomu nepodarilo prekonať takže putovnú trofej svätého Floriána a pohár si v roku 2011 odnášali Podunajské Biskupice. Musím pripomenúť, že sa bežalo na hrubé hadice B75 a C52 terče nástrekové terén: tráva, asfalt.
Okresné kolo hasičských zborov Petržalka Už po druhý krát sa miestom diania okresného kola stala základná škola svätej rodiny na Gercenovej ul. v Petržálke. Slnečné ráno a pekne pripravená dráha privítala 13 družstiev. Nakoľko tento rok je postupoví aj pre dorast zúčastnili sa jej a mladí hasiči z Jaroviec a dievčatá zo Záhorskej Bystrice. Ako prvá disciplína v našom podaní bol požiarny útok, ktorý sme predviedli na istotu. Išlo sa na nástrekové terče 5l. čas sa meral ručne so stopkami. Do výsledkovej listiny sa započítaval stredný čas. V našom prípade sa zapisoval čas 22. sek. Na štafetu sme sa postavili, ako 7.družstvo tú sme tiež zabehli v slušnom čase. Celkovými postupujúcimi v kategórií mužov sa stali Podunajské Biskupice v kategórií žien Staré Mesto.
Malé sklamanie nás nezastaví… 21.5.2011 sa v Poľnom Kesove uskutočnil už 9.ročnik hasičskej súťaže za účasti 36 družstiev v mužskej a 12 družstiev v ženskej kategórií. Za krásneho slnečného počasia chcelo určite veľa družstiev ukázať svoje kvality, medzi ktorými sme nemohli chýbať ani my. Bola to naša prvá súťaž v tomto roku, ako aj prvá za účasti Podunajských Biskupíc v Kesove. V štartovej listine figurovalo veľa favoritov,edzi ktorými nemohli chýbať ani domáci čo sami aj dokázali, keď terče zostrelili s časmi 14,09 a 13,92 sek. Tento čas sa už nikomu nepodarilo prekonať a rekord trate bol prekonaný. My sme nastupovali, ako siedmi v poradí malá nervozita bola viditeľná nakoľko nik z nás nechcel sklamať. Chyba na koši nás stála zopár stotín a zrazene terče v čase 15,50 a 15,16 sek. nám stačil, len na 14.miesto.

Linky

Západoslovenská hasičská liga Tekovskohontianská hasičská liga
Slovensko - moravská hasičská liga Severoslovenská hasičská liga
DHZ Zlaté Klasy Všetko pre hasičov FIRE-SHOP
Radek Vincker - servis hasičskej techniky Dobrovoľná požiarna ochrana SR
Záhorácka hasičská liga Hasicskysport.sk

 

Nasledujúca súťaž už o:

Momentalne nemame ziadne sutaze..

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Anketa

Páči sa Vám naša web stránka?

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes42
mod_vvisit_counterVčera128
mod_vvisit_counterTento týždeň1005
mod_vvisit_counterMinulý týždeň1078
mod_vvisit_counterTento mesiac3035
mod_vvisit_counterMinulý mesiac8118
mod_vvisit_counterVšetky dni686655

We have: 14 guests online
IP návštevníka: 18.210.24.208
 ,